Podziel się opinią lub zadaj pytanie

  Niestety strona ta glosi herezje… Nie ma chrzescijanstwa bez Boga trojjednego! Sa to podstawy gloszone od Jezusa i przezx wszystkie wieki- poczawszy od pierwszych chrzescjian. Smieszne ze osoby tworzace te strone- odkryli tyle prawdy- a jednoczesnie tyle bledow i falszow chrzescijanstwa? Apostol dobrze napisal „kto glosi inna Ewangelie juz sam sie potepil” Gloscie Falszywa Ewangelie!

  Marku, z Twojej wypowiedzi wynika, że zapoznałeś się z kilkoma artykułami, które przedstawiają pogląd naszej redakcji na naukę o tzw. „Trójcy”. Jeśli uważasz, że Słowo Boże uczy o „trójjedynym Bogu”, przedstaw proszę te zapisy.

  Dlaczego Jehowi nie czczą Maryji ani Świętych? Czasem mam wrażenie,że interpretujecie Pismo Świetę zbyt dosłownie.

  Najlepiej z tym pytaniem zwrócić się do nich 🙂 Ale jeśli chcesz wiedzieć dlaczego my – jako Redakcja strony zbawienie.pl również nie uznajemy tego za właściwe, zapraszamy do tego artykułu.

  Jestem mile zaskoczony głębokimi i przenikliwymi artykułami .Jako były katolik przyznaję rację że prawdziwa religia jest zapisana w Bibli nie w tradycjach i obrządkach. Życzę dalszych owocnych artykułów i ewangelizacji.

  Wielkie dzięki,
  za istnienie takiej strony. Wiele skorzystałem i wydaje mi się, że zrozumiałem. Sam wiele przeoczyłem czytając Pismo Święte.
  Dziękuje.

  Prawdziwa grupa Jezusa Chrystusa miała przed końcem głosić wszystkim ludziom po całej ziemi. Nie miała to być grupa działająca w kilku miastach kilku państw, lecz miała to być grupa o zasięgu międzynarodowym, działająca we wszystkich krajach świata.

  Mateusza 24 : 14 „I ta dobra nowina o królestwie będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi na świadectwo wszystkim narodom; a potem nadejdzie koniec.”

  Nakaz Jezusa Chrystusa :

  Mateusza 28 : 19 „Idźcie więc i czyńcie uczniów z ludzi ze wszystkich narodów”

  Grupa Jezusa była znana w całym ówczesnym świecie w zaledwie kilkadziesiąt lat od jej powstania, a wszystko to dzięki zachodzeniu do wszystkich ludzi w celu głoszenia.

  Kolosan 1 : 23 „oczywiście pod warunkiem, że trwacie w wierze, osadzeni na fundamencie i niezłomni, a nie dajecie się odsunąć od nadziei tej dobrej nowiny, którą usłyszeliście i którą głoszono wszelkiemu stworzeniu pod niebem. Sługą tej dobrej nowiny stałem się ja, Paweł.”

  Grupa Jezusa działa tak samo dzisiaj jak działała prawie 2000 lat temu.

  To na pewno nie jest strona Świadków Jehowy. Świadkowie mają swoją oficjalną stronę internetową http://********* jest ciekawa warto poczytać 🙂

  Pozdrawiam wszystkich szukających Prawdziwego Boga i prawdy o Bogu 🙂

  Na stronkę dostałem się zupełnie przypadkiem, gdy chciałem rozwikłać sprawę ZBAWIENIA, wpisując to hasło w google…Wcześniej zacząłem czytać Pismo Św, gdyż wizja „piekła” w KK mnie nie przekonywała…Wcześniej gorliwie , jako katolik, broniłem doktryny „piekła”,jednak wynikało to ze słabej znajomości Biblii, a raczej żadnej znajomości..KK niczego mnie nie nauczył można by rzec, porównując teraźniejszą moją wiedzą po przeczytaniu Biblii…Nie mogłem zrozumieć pojęcia „Trójca Święta i jednego Boga w trzech osobach”…Po przeczytaniu Waszego wytłumaczenia i porównaniu z Pismem Św.,zrozumiałem, że nie może istnieć takie pojęcie lub pojęcia…Dlatego cieszę się,że jesteście i dajecie ludziom „otwartym” jakąś część tej wiedzy zawartej w Biblii…Dałem 4 gwiazdki ponieważ uważam ,że nie wszystko jest idealne,nawet wasze tłumaczenie, każdy może się mylić.Na pewno jest to odpowiedzialna i ciężka praca,dlatego życzę wytrwałości w dążeniu do celu..
  Pozdrawiam serdecznie…

  Gratuluję przebogatej strony.
  „Uczynię upartym serce faraona” – cytuję te słowa w kontekście artykułu o woli Bożej i jej poznaniu.
  Niestety, należę do tych niedowiarków, którzy ciągle mają wątpliwości. Mój Patron był nieco pod tym względem podobny do mnie…
  Pozdrawiam.

  Chciałoby się powiedzieć „mój Boże”… (gdyby się było eligijnym), jednak muszę podzielić się moim spostrzeżeniem co do zawartości tej strony. Otóż z przerażeniem czytałem tekst mówiący o omylności myśli naukowych (poniekąd słusznie), ale chyba w tym samy zdaniu pojawia się stwierdzenie (faktu?) nieomylności Biblii, którą zgodnie z tym należałoby traktować poważnie – a to oczywiście byłoby absurdem. Uważam ponadto, że ewolucja człowieka jaką zaobserwowano już wiele lat temu jest nie tyle kwestią wiary co dostrzeżenia pewnych związków i relacji między przedstawicielami różnych gatunków. Pewnie to kwestia sporna, ale mówienie ludziom, że zostali stworzenie całkiem niedawno a ich zdolności intelektualne wcale nie są większe od naszych Przodków… jest, z całym szacunkiem, niedorzeczne. Wszyscy korzystamy z osiągnięć nauki i techniki ale wielu ludzi zdaje się je traktować jak oczywistość, coś co zostało nam dane – otóż tak nie jest. Te wszystkie wspaniałe odkrycia są dziełem wielu ludzi i ich ciężkiem pracy. Gdybyśmy tkwili w przekonaniach, które reprezentuje ta strona internetowa, to przede wszystkim…nawet tej strony by nie było. Nie chcę krytykować Państwa podejścia do życia i wszechświata, ALE obawiam się, że szerzenie takich informacji może być szkodliwe dla umysłów zwłaszcza dzieci, które nie zawsze są w stanie oddzielić zabobon od rzetelnej wiedzy. Pozdrawiam serdecznie.

  Witam.
  Milo mi poznac te stronke,jestem tu po raz pierwszy i jestem bardzo zainteresowana ta wiara.Szukam adresu gdzie bym mogla kupic Biblie ktora mozna jasno czytac w jezyku polskim.Obecnie mieszkam na stale w Holandii a pochodze z Lodzi.Prosze o pomoc w znalezieniu adresu ksiegarnii z literatura tej pieknej wiary.Pozdrawiam.Aneta

  Muszę przynac, ze bzdury wypisuje tu osoba …

  Muszę przyznać, że idąc za Twoim tokiem rozumowania, czytając w katechizmie KK: Ani żadnej rzeczy, która jego jest, nie bardzo wiem co z tą rzeczą jest nie tak i do kogo ona należy 😕
  Myślę,że albo nie doczytałaś artykułu, albo nie chcesz go doczytać. Po jego przeczytaniu zechciej też przeczytać Jakuba 2,10: Choćby ktoś przestrzegał całego Prawa, a przestąpiłby jedno przykazanie, ponosi winę za wszystkie.

  Proszę skonfrontować waszą (nie wiem kogo jest strona) prawdę z: Trynitarianie strona apologetyczna – (adres znany redakcji).

  Bardzo mi się podoba ta srona…Jest wiele ciekawych informacji i artykułów. Niech Pan Bóg będzie z wami wszystkimi:)Benedykt XVI powiedział: „Bóg przemawia cicho, ale daje nam różne (widoczne) znaki”…PoZdRo dla wszystkich

  panie uczeń …. :a jakie pochodzenie mają Badacze? czyżby z USA?

  ciesze sie z otwartości artykułów. chociaż według mnie tematy Biblijne są pisane troche ociężałym językiem (niektóre). co do zrozumienia Pisma Świętego to „każdy sam za siebie zda sprawe Bogu”.

  Spokoju nie daje mi sprawa głoszenia ewangelii. znam kilku Badaczy (Nysa) i wiem że nie głoszą jak Chrystus odwiedzając ludzi (niekoniecznie w domach np.: rozmowa z Samarytanką). np zielonoświątkowcy głoszą ewangelie ale jak ktoś do nich przyjdzie.

  dziękuje za spokojny i przemyślany ton tej strony.
  „cokolwiek czynicie, czyńcie ku chwale Bożej”.

  Wszystki na tej stronie jest jak w Biblii, czyli tak jak naucza Pan Jezus. NIe rozumiem tylko skąd poniżej termin „emblematy” bo o tym nie ma w Biblii. Chwali się, że zbawienie.pl nie „głosi swojej organizacji” jak Swiadkowie J. tylko tylko ewangelię. Mam nadzieję, że jak Pan Jezs przyjdzie to i świadkom przetrze oczy i uszy, bo nie wiedzą, co czynią. Omamieni doktrynami zza oceanu wprowadzają innych w błąd. Nadzieja w Panu.

  Cześć. Witam Was bardzo serdecznie. Jestem katolikiem. Jestem katolikiem z wyboru. Przeczytałem mnóstwo książek o początkach chrześcijaństwa, o innych wyznaniach (autorzy nie tylko katoliccy), o historii Kościoła, o Biblii oraz czytam samą Biblię.
  Pana Boga poznałem osobiście 16 lat temu i czuję Jego obecność przy mnie. Pan Jezus bardzo mnie kocha i słucham Jego głosu na ile mi pozwoli moje otwarcie. On żyje. On mi wyjaśnia Pismo Święte, istotę Mszy Świętej i Jego obecność w Eucharystii, a także daje mi Siebie w sakramentach. Duch Święty mnie napełnia od nowa, bo jak śpiewamy w sławnej Sentencji do Ducha Świętego: „…bez Twojego tchnienia, cóż jest wśród stworzenia, jeno cierń i nędze…”.

  Mamy więc inne poglądy.

  Ale Was bardzo cenię. Za to, że jesteście dziećmi Boga. Za otwartość. Za to, że jesteście zdolni przyjmować krytykę i zrobiliście tę księgę gości i DAJECIE KOMENTARZE co świadczy o szacunku dla piszących.

  Pozdrawiam i życzę dążenia do naszego Pana Boga. Obyśmy się u Niego wszyscy spotkali w co gorąco wierzę.

  Pozdrawiam

  Mirek

  Fajna strona. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę {adres znany redakcji}

  Prawda czy Tradycja? {adres znany redakcji} Zapraszam do dyskusji…

  Przyjęliśmy zasadę, że w księdze gości nie umieszczamy odsyłaczy do żadnych innych stron. Dlatego podawane adresy są maskowane, znane redakcji, nawet jeśli w naszym przekonaniu podana strona jest warta obejrzenia.

  🙂 odp: teraz jest tzw. wiek ewangelii, czyli czas, jaki jest przeznaczony na rozwijanie sie religii, oraz aby ludzie dokonywali wyborów co do religii. W tym wieku Pan Bóg daje wolną wolę ludziom, wiec nie ma uzdrowien, chybaże Bóg a nie „Maryja”, tak jak to uwazaja katolicy….

  Strona interesująca ,ale wydaje mi sie ,ze dużo przejeliscie od Ś.J ( krytyka K.K i nie wiara w duszę nieśmiertelną ,trójcę i królestwo na ziemi )czekałam aż przeczytam o 1914 roku ale mile sie rozczarowałam .To tyle na razie

  Według naszej wiedzy na tej stronie staramy się unikać krytyki w stosunku do K.K. ani jakiego kolwiek innego ugrupowania religijnego. Nie mniej jednak pewnych faktów historycznych z dziejów chrześcijaństwa nie sposób uniknąć. Nasze zrozumienie prawd biblijnych czerpiemy bezpośrednio z Biblii, a nie z nauki żadnego z kościołów. Chcemy pokazać nauki, które mają solidne podstawy w Słowie Bożym.

  Wasza szata jest przepiekna – na 5! Niestety – wedlug mnie – tresc nie jest prawda, dlatego ocena 1! Wszyscy beda zbawieni? Biedny sw. Pawel. Obawial sie, ze biegu nie dokona – cóz za brak poznania. Bracie Pawle: „wszyscy beda zbawieni!”. Duch Swiety jest moca, a nie osoba? Hmm, w mojej biblii pisze, ze ta „moc” jest w stanie kochac, myslec, pocieszac… Oczywiscie myle sie: to naturalnie nie sa atrybuty osoby – to tylko moc. Jezus nie jest Bogiem? Dziwne, bo w mojej biblii pisze, ze aniol w Objawieniu natychmiast zganil Jana za to, ze sie przed nim klanial. To znaczy, ze Jezus mial mniejsze poznanie, gdyz On pozwalal ludziom, zeby przed Nim klekali… itd. itp. Ja wole wierzyc w Slowo Boze!! A co do zdrowej nauki proponuje: {adres znany redakcji} oraz {adres znany redakcji} PS: Nie zdziwie sie jesli wkrótce skasujecie ten wpis do ksiegi gosci. Przeciez chwieje on fundamenty waszej blednej doktryny. Kasujcie, ale Bóg wie prawde.

  Tak, apostoł św. Paweł wiedział, że wszyscy ludzie będą zbawieni:
  1 Kor. 15:22 – Albowiem jak w Adamie wszyscy umierają, tak też w Chrystusie wszyscy zostaną ożywieni.
  1 Tym. 2:4 – Który chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy.

  A to, że pisał o odłożonej koronie sprawiedliwości, to miał na uwadze zbawienie Kościoła, którego jest jednym z filarów.

  Biblia wyraźnie uczy o dwóch zbawieniach: Kościoła i świata.
  Mat. 25:31-34 – A gdy przyjdzie Syn Człowieczy w chwale swojej i wszyscy aniołowie z nim, wtedy zasiądzie na tronie swej chwały. I będą zgromadzone przed nim wszystkie narody, i odłączy jedne od drugich, jak pasterz odłącza owce od kozłów. I ustawi owce po swojej prawicy, a kozły po lewicy. Wtedy powie król tym po swojej prawicy: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie Królestwo, przygotowane dla was od założenia świata.

  Zobacz również na ankietę: ponad 80% ankietowanych jest zdania że wszyscy ludzie będą zbawieni.

  Rzym. 8:19-23 – Bo stworzenie z tęsknotą oczekuje objawienia synów Bożych, gdyż stworzenie zostało poddane znikomości, nie z własnej woli, lecz z woli tego, który je poddał, w nadziei, że i samo stworzenie będzie wyzwolone z niewoli skażenia ku chwalebnej wolności dzieci Bożych. Wiemy bowiem, że całe stworzenie wespół wzdycha i wespół boleje aż dotąd. A nie tylko ono, lecz i my sami, którzy posiadamy zaczątek Ducha, wzdychamy w sobie, oczekując synostwa, odkupienia ciała naszego.

  Odnośnie Ducha Świętego, zakładając, że to osoba, to jak mógł być rozdzielony (wylany) na wiele osób, np. zesłanie Ducha Świętego na apostołów i uczniów Jezusa w dniu piędziesiątnicy? Lub jak może być Duch wylany na wszelkie ciało będąc osobą?

  Używając tego sposobu argumentacji możemy sobie dyskutować, jednak nie przynosi to pożytku i zbudowania.

  Zachęcamy do dokładniejszego studiowania Biblii, a poznanie będzie przychodzić w miarę tego, jak Bóg będzie udzielał Swojej mocy z wysokości (Ducha Świętego). Nie jest ważne co my rozumiemy przez dane zapisy Słowa Bożego, tylko co Bóg chce przez to Słowo do nas powiedzieć. Nie kasujemy krytycznych uwag, tylko staramy się do nich ustosunkować. Dlatego nie skasowaliśmy Twojego wpisu, gdyż wierzymy, że Bóg zna prawdę i ta prawda sama się obroni.

  Do Adama =>
  Mt 20:13 Na to odrzekł jednemu z nich: „Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czy nie o denara umówiłeś się ze mną? 14 Weź, co twoje i odejdź! Chcę też i temu ostatniemu dać tak samo jak tobie. 15 Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?” 16 Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi
  Tak powinniśmy myśleć jeżeli jesteśmy Jego:]Pozdrawiam cię

  Bardzo się cieszę, że trafiłem na tę stronę. Zapraszam do nas: {adres znany redakcji}

  BARDZO SIĘ CIESZĘ ,ŻE UKAZAŁA SIĘ TA STRONA MOŻNA SIĘ DUŻO DOWIEDZIEĆ.ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA STRONY {adres znany redakcji} 🙂

  Myślę, że w ankiecie jest źle skonstruowane pytanie (Czy wierzysz, że Biblia to natchnione słowo Boże?). Jeśli ktoś wie, że Biblia nie jest natchnionym słowem Bożym, to dlaczego w pytaniu jest słowo „wierzysz” i brzmi to w następującym rodzaju np. czy ty wierzysz, że 2+2=4. Ile osób w to wierzy a ile niewierzy. Według mnie to nie ma nic wspólnego z wierą, lecz z wiedzą. 😕

  Pozdrawiam Bardzo fajna i ciekawa stronka o prawdizwie chrześcijańskim charakterze. Pozdrawiam i życze wielu Błogosławieństw w Panu.

  Jestem księdzem i mi się bardzo podoba ta strona 🙂

  Witam
  bardzo się cieszę, że jest ta strona. Życzę Wam błogosławieństw Bożych, wytrwałości w tym dziele głoszenia dobrej nowiny.

  Znakomita strona. Spróbujcie ją bardziej rozpropagować bo naprawdę warto.

  Na tej stronie nie można się zarejestrować. Możliwość logowania mają tylko redaktorzy, osoby współtworzące treść strony zbawienie.pl

  Witam braci. Czemu dopiero dowiedzialem sie o tej stronie?

  Ta strona dopiero niedawno się ukazała, więc nie był jeszcze czasu na powiadomienia.

  niech was Bóg błogosławi bracia dzięki że działacie na chwałę Pana i jestta stronka dzięki

  Taka fajna i przyjemna strona tylko szkoda , że redakcja zmienia treś , którą podałem pare miesięcy wcześniej jeszcze raz zachęcam wszystkich do odwiedzenia {adres znany redakcji} możecie się tam dużo dowiedzie .Pozdrawiam wszystkich , którzy odwiedzają tę stronę.

  Przyjęliśmy zasadę, że w księdze gości nie umieszczamy odsyłaczy do żadnych innych stron. Dlatego podawane adresy są maskowane, znane redakcji, nawet jeśli w naszym przekonaniu podana strona jest warta obejrzenia.

  ..bardzo dobra strona, dużo wiadomości biblijnych znam kilku badaczy , są to wspaniali ludzie i bardzo mądrzy pozdrawiam :grin

  Czy wasza strona \”żyje\”? Bo widzę że ostatni artykuł pojawił się aż pięć miesięcy temu. Fajnie byłoby coś od was poczytać regularniej..
  Pozdrawiam i życzę zapału do dalszej pracy!

  Szczere gratulacje dla administratorów i modelatorów tej strony. Nie często dzisiaj w internecie znajduję się równie ogromną ilość cennych treści podanych w tak przystępny sposób.

  Jak to miło spotkać jeszcze osoby z zamiłowaniem do zgłębiania Pisma Świętego..!! 🙂 Osobiście jestem Świadkiem Jehowy i od lat staram się regularnie badać tę księgę…Podoba mi się duch, jaki przebija z tej strony, szczerość i rzetelność autorów. W wielu poruszanych tutaj kwestiach się zgadzam, co do pozostałych, potrzeba może dalszej analizy i \\ lub czasu… Niemniej jednak, z prawdziwą przyjemnością przeglądnelam te materiały! 🙂
  Życzę powodzenia i zapału w studiowaniu Pisma Świętego!

  Bardzo dobra strona, ukazująca prawdę Słowa Bożego. Bo to właśnie Słowo Boże czyli biblia to nie jakaś religia, to przede wszystkim PRAWDA o Bogu, Jego Synu, o człowieku, o grzechu, śmierci, zbawieniu. To głos Boga, głos PRAWDY nie religii. Wszystkie religie jakie powstały to organizacje zniewalające człowieka, 90% zła na świecie powodowały zawsze religie które pochodzą nie od Boga a od szatana. Nowe przymierze we krwi Chrystusa to wolność jak pisze Paweł apostoł
  Chrystus wykupił nas od przekleństwa zakonu, stawszy się za nas przekleństwem, gdyż napisano: Przeklęty każdy, który zawisł na drzewie.

  Zakon nie był religią ale prawem Bożym chroniącym człowieka przed samym sobą, przed wyjątkowo ludzką cechą jaką jest autodestrukcja.

  Chrystus mówi
  Ja się narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie; każdy, kto z prawdy jest, słucha głosu mego
  Oraz
  Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu. (35) A niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze, lecz syn pozostaje na zawsze. (36) Jeśli więc Syn was wyswobodzi, prawdziwie wolnymi będziecie.

  I to są właśnie religie chrześcijańskie które najwięcej zła wyżądziły na świecie, to niewolnicy grzechu, którzy wpędzają w tą niewolę całe narody od wieków. Czynią oni coś zupełnie odwrotnego od powyższych słów Jezusa, dają świadectwo kłamstwa i wpędzają w niewolę religijnych nakazów, zakazów i reguł, usypiając ludzi którzy do końca rzycia pozostają niewolnikami grzechu.

  Cieszę się że istnieje taka strona jak ta.
  Pozdrawiam

  Fajna strona,cieszę się że sa osoby,które cenią autorytet Biblii i w niej szukaja drogi własnego zbawienia,oraz innych ludzi.
  Chwała niech będzie Bogu i jego Synowi.
  Pozdrawiam chryzolit.

  Ciekawa strona.

  Trochę się dokształciłem w tym temacie 🙂

  Świetna strona, szlachetna praca. Pozdrawiamy i życzymy założycielom i autorom błogosławieństwa Bożego w dalszej działalności.

  Super strona!!!Na marginesie, trzeba być ignorantem, żeby utożsamiać tę stronę ze Świadkami…. Oni innych rzeczy nauczają. Proponuję trochę rzetelności przy niektórych opiniach. Pozdrawiam.

  Witam. Jeden Gość(chyba kobieta)trafnie zapytała Was czy jesteście Świadkami Jehowy? Chciałbym wiedzieć, z kim mam do czynienia? Czy to takie trudne się określić na forum? Ja jasno i wielką dumą oświadczam, że jestem chrześcijaninem, który wcześniej błądził i nie zawsze czynił dobro…..
  Pozdrawiam.

  Serdecznie pozdrawiam, Twórców strony!!!!
  Świetny pomysł z taką, stroną na której znajdują się prawdy BIBLIJNE,z których można w każdej chwili z korzystać.

  Witam wszystkich bardzo serdecznie!!! świetna strona, dobrze, że w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie którzy mają na celu dobro innych.. . BÓG ZAPŁAĆ. 8)

  Szkoda że przestaliście się odnosić do wypowiedzi i pytań zamieszczanych w księdze gości. Miło było wiedzieć (na początku istnienia strony) że autorów „zbawienia” obchodzi co tu ludzie piszą..

  Witam,
  Merytorycznie – bez zastzeżeń – mam podobne wyrozumienie (choć dalece cząstkowe i niepełne).
  Mam tylko jedną prośbę: jeśli pisujecie w 1 osobie liczby pojedynczej, to sygnujcie to przynajmniej imieniem, ok?
  Jakoś źle mi się kojarzą anonimowe testy 🙂

  Super stronka, dawno tak biblijnej nie spotkałem.
  Pozdrawiam!! – a odwiedzającym polecam Księgę ksiąg – BIBLIĘ. To ONA jest na każdą okazję.

  Tematy generalnie na czasie,bardzo trudne.Strona świetna.Pozdrawiam

  ..ok to trudne pytanie..nie wszystko musimy wiedzieć. A zastanawiacie sie np. dlaczego natura została stworzona okrutną? W ściecie przyrody dla zwierząt to coś naturalnego w bestialski, podstępny(barwy ochronne), okrutny sposób zabić słabszego osobnika. Przecież mamy żyć miłością, a nasze otoczenie (z którym mamy się jednoczyć) zostało stworzone okrutne

  hmm….nikt nie wie, nigdzie nie jest napisane..widocznie nie wszystko musimy wiedzieć..zastanawia mnie jeszcze inna rzecz..w jakimś celu ten świat został stworzony, ok, ale dlaczego został stworzony z tak okrutnymi prawami natury, gdzie zwierzę żeby przeżyć musi w bestialski sposób zabić i zjeść słabszego osobnika.. 😕

  Nie wiem jakie było to studiowanie,ale wiem jedno,Biblia to księga życia to testament od naszego Ojca.Proś Go nieustannie z pokorą a da Ci mądrość serca.Jezus powiedział szukajcie a znajdziecie,kołaczcie a otworzą wam.Gdy Ojciec zobaczy twe oddanie da Ci zrozumienie.

  No właśnie studiowałem Biblię w tym celu i nie znalazłem odpowiedzi i stąd moje pytanie do was drodzy czytelnicy

  Witam. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie…Jaki cel miał Bóg stwarzając swiat…i człowieka..Czy jest napisane coś o tym w Piśmie Świętym?

  Naprawde dobra nowina o Chrystusie jest tu ogłaszana .Podoba mi się i chciałbym posłuchać na żywo ich treści.pozdrawiam

  Czy istnieje taka możliwość i zrobicie naukę o prawdziwym imieniu Boga…Wydaje się dziwne gdyż, zaglądając do różnych wydań Biblii (prócz wydania NŚ)Występuję imię Jahwe i Jehovah i podobno oba są możliwe , jeśli chodzi o wymawianie..Czytałem już Waszą naukę o ?Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy…?,ale nie jest to ten temat…A temat wydaje się bardzo trudny…

  Dzięki za stronkę z wyczerpującymi odpowiedziami na różne tematy, polecam wszystkim prawdziwie bogobojnym chrześcijanom.

  Omawiane na tej stronie tematy są bardzo ciekawe.Wiedza zawarta na tej stronie dała mi bardzo wiele.Jestem katolikiem,ale nigdy,chodząc do kościoła nie otrzymałem tylu odpowiedzi na moje pytania dotyczące SPRAW ZWIĄZANYCH Z BOGIEM.W pełni popieram istnienie tej wspaniałej strony,i mam nadzieję że będę jak najczęściej ją odwiedzał ,ponieważ zawiera całą prawdę o BOGU i oJEGO zamierzeniach co do ludzkości.Serdecznie pozdrawiam osoby tworzące tę stronę,tak trzymać.

  Czy tak uczy Pismo Swiete ? …wiele rzeczy jest ciekawych , dobrych …ale sa przekrety w tlumaczeniu pisma …lubie czytac wszystko dlatego tez czytam wasza stronke …serdecznie pozdrawiam ….

  Witam i serdecznie gratuluję za przyjemną stronkę, którą uważam, że jest na przyzwoitym poziomie. Kochami przyjaciele nie wstydźcie się kim jesteście.Dlaczego nie mówicie z jakiej społeczności religijnej pochodzicie? Czyżby była ona dla Was zgorszeniem? Mimo, że przyjemnie się czyta wasze artykuliki, to jednak wiele wypowiedzi wasze nie pokrywaja się z prawdą bibliją.Chętnie wziołbym udział w publicznej dyskusji o ile wyraziecie na to chęć.Nieda sie tego zrobić ani drogą mailową ani w księdze gości, gdyż obejmują one ograniczone miejsce na obszerniejsze wypowiedzi a ja chciałbym wyłuszczyć wszysto to co jest niezgodne z Biblią. Adres mailowy znacie coś na ten temat. Serdecznie pozdrawiam.

  Witam serdecznie – cieszy mnie fakt zdrowej nauki jaką znajduję na stronce Waszej!! Życzę dalszej owocnej pracy dla PANA panów i KRÓLA królów!! – pozdrawiam!

  Ciekawa strona dla Poszukiwaczy,co prawda nie wszystko mi odpowiada ale wiele rzeczy i spraw widzę podobnie chociaż nie tak samo. Trzymajcie się z Bogiem!

  Jak super ze was znalazlam!!!!
  Dzieki za ta piekna stronke!!! 🙂 🙂 🙂

  Super stronka!!!!Ciesze sie ze ja znalazlam i ze znalazlam ludzi tego samego przekonania.

  🙂 Bardzo sie ciesze, że istnieje taka strona, dzięki że jesteście 🙂 jak przekonać osobę nie praktykujacą do pojscia do Kościoła ???

  Zgłaszam tylko, że ten pod spodem to nie ja. Mnie bajki o ewolucji nie interesują;)

  Muszę włączyć się do dyskusji. Zauważyłem, że cytaty z tej strony pochodzą z Biblii Warszawskiej (wydanej przez BiZTB)(tłumaczona przez ks. prof., nie ŚJ).

  To że tłumaczenia niepoprawności dogmatów KK są podobne do tych, których używają ŚJ nie świadczy o tym, że jest to tłumaczenie złe! Po prostu oni są znani w Polsce. Ale istnieje wiele innych kościołów głoszących podobnie, tylko dlatego że opierają się na Biblii, a nie nauce ŚJ. Tak na prawdę przekład nie ma aż tak dużego znaczenia. Bo nauka Katolicka nawet na biblii tysiąclecia się nie opiera (którą zresztą dostosowali do swoich potrzeb, widać nawet za mało 😉

  * Do „Ciekawego”: „Brytyjskie i zagraniczne Towarzystwo Biblijne” nie jest powiązane ze ŚJ?! Oni wydali „Przekład Nowego Świata”! Fakt, nie lubię ich przekładu, ale biblia tysiąclecia jest jeszcze bardziej naciągana!

  Jezus czeka na wszystkich. Wystarczy przyjąć Go takim, jakim jest. Witamy Cię Rafale 🙂

  Stronka naprawdę świetna. Warta rozpowszechnienia 🙂 . Bardzo ciekawe artykuły i trafne interpretacje Biblii. Sam przez ponad 2 lata szukałem prawdy, słuchałem własnego serca i rozumu. Teraz mogę śmiało powiedzieć tak czuje się w pełni CHRZEŚCIJANINEM. Lecz wyznaje religie indywidualnie. Nie popieram przynależności do żadnej wspólnoty wyznaniowej. Obecnie jestem katolikiem (za młodu byłem 7lat ministrantem nawet hehe), ale chcę pożegnać ten kościół, zresztą nie miałem wpływu na to czy rodzice mnie ochrzczą w tym obrządku czy nie. Ludzie nie zależnie od wyznania grzeszą na całym świecie to proste i oczywiste. Jeśli chodzi o Kościół Katolicki sądzę że grzeszył pełna parą w minionych epokach np. średniowieczu – święte wojny, inkwizycje, palenie ludzi na stosach, odpuszczanie grzechów za pieniądze. Teraz także grzeszą, sakramenty za pieniądze, pobieranie pieniędzy za naukę religii w szkołach, wielkie majątki materialne kleru, no który ksiądz jeździ byle jakim samochodem??? Mało który. Wszystko kręci się wokół kasy brzydzę się tym. Ja nie uznaję także dogmatu o Trójcy Świętej, kultu Maryjnego i świętych (Jedynym pośrednikiem między Bogiem a nami jest Jezus Chrystus), choć darze te postacie szacunkiem. Co do świętych kanonizować to może Bóg i on najlepiej wie kogo, a nie papież z kardynałami. Nie powinniśmy także modlić się przed jakimi kolwiek obrazami, figurami itd. Wiem gorliwi katolicy, pewnie, nazwiecie mnie teraz debilem, pewnie będę smażył się w piekle, itd. Ale z góry wybaczam.

  Szukajac w internecie ciekawostek na temat konca swiata roznej maści wizjonerow,calkiem przypadkowo znalazłem tę strone gdzie naprawde jasno i zrozumiale jest to wytlumaczone na podstawie bibli jak to w koncu bedzie z tym swiatem.

  Muszę przynac, ze bzdury wypisuje tu osoba , ktora tworzy strone..mowiac o tym drugim przykazaniu i ze nie ma go w dekalogu ;/

  sprawdzcie sobie w Pismie Swiętym całe zdanie…i zrozumiecie ze chodzi nie o Boga i zakaz tworzenia wizerunku Boga..tylko o zakaz tworzenia wizerunku innych bozków…

  Witam serdecznie i pozdrawiam zalozycieli jak i wszystkich przegladajacuch ta strone.cieszy mnie fakt ze w katolickiej Polsce sa prawdziwi Chrzescijanie ktorzy staraja sie wypelnic misje z jaka wyslal nas nasz pan Jezus Chrystus i proklemoja prawde o zbawieniu. (ps wychowalam sie w lodzi w rodzinie katolickiej teraz jestem mezatka na stale mieszkajaca w usa,wraz z mezym jestesmy chrzescijanami.poznalismy prawde w 2005 a ochrzczeni w duchu swietym bylismy latem 2006- Dziekujemy Jezu za najdrozszy z darow, dar zbawienia.)

  Pozdrawiam Was serdecznie. Jestem przy PANU 18 lat.Jest moja radoscia i sensem zycia.
  Ciesze sie,ze juz wiele osob zna prawde i idzie waska droga.
  Zycze sobie i Wam wszystkim wytrwalosci do dnia przyjscia PANA.

  Chyba Benedyktowi XI chodzi o innego boga, bo Bóg który jest w niebie przemawia wyraźnie, bez tajemnic do swoich dzieci. Droga do Boga jest jedna i jest wąska. Nikt, kto kłania się posągom, nie wszedł na tą drogę. Jest jeszcze czas. Bóg chce by wszyscy byli zbawieni, ale droga jest jedna. Tą drogę pokazuje Jezus. Tylko Jezus.

  Bardzo podoba mi się ta strona. Jest wiele ciekawych informacji i artykułów. 🙂 Polecam wszystkim.

  Bardzo ciekawe artykuły. Co ważne nie ma tu wrogiego nastawienia do innych wyznań. Mam przeświadczenie (może się mylę), że należę do tych ludzi co czekają ziemskich błogosławieństw tu na ziemi. To przeświadczenie daje mi pokój ducha i nadzieję. Aczkolwiek mam pytanie/a: co mam robić by stawać się lepszym człowiekiem? i jak mam przybliżać się do Boga (na pewno czytać Słowo, tak…, ale to chyba za mało…) i czy mam przestrzegać przykazań Zakonu (sabat, itp.) => reasumując, skoro znam prawdę, to co mam czynić? => wskazówki takiej tu nie znalazłem aczkolwiek nie twierdzę, że jej nie ma ale że nie jest wyeksponowana.
  Pozdrawiam 🙂

  Pokój Wam domownicy wiary od Boga Ojca i Jezusa Chrystusa naszego drogiego Zbawiciela. Podzielam poglądy przedstawiane na tej stronce, ponieważ zgadzają się ze Słowem Bożym.

  Ciekawe jest to o sabacie- muszę to sobie ułożyć i zastanowić się. mam nadzieję,że nie macie nic przeciw temuże sobie to ściągnąłem

  Wszystkie zamieszczone tematy na tej stronie mogą być dowolnie powielane. Niech wszystko dzieje się ku zbudowaniu Czytelników.

  1 Kor. 14:26 – Cóż tedy, bracia? Gdy się schodzicie, jeden z was służy psalmem, inny nauką, inny objawieniem, inny językami, inny ich wykładem; wszystko to niech będzie ku zbudowaniu (BW).

  Witam! Nie wiem czy treść moja została wysłana ? Dlatego jeszcze raz ją wpisuję . Uważam iż strona ta toczy wielki Bój o wiedzę o Bogu . Człowiek od zarania jej poszukuje. Mam do Państwa kilka pytań:
  1.Jaką postać przybrał Jezus po swym zmartwychwstaniu? (Ja 20:21,22)W jaki sposób dał ON o sobie znać w dniu Pięćdziesiątnicy ? Pod jaką postacią mogą zamieszkać w moim wnętrzu Ojciec i Syn ? (Ja 14;23) Pod jaką postacią Jezus może mi udzielać swego życia w moim życiu ? (Ja 7: 37 – 39). Jak moge przyjąć odzienie Chrystusa w moc Jego ( Łukasza 24;49)? Czy Jezus jest już Krolem Królestwa o które kazał sie modlić ? mam jeszcze wiele zapytań. Pozdrowienia zasyła : Teresa

  pozdrawiam wszystkich!!!
  swiadkowie Jehowy nie uznaja świętość Jezusa a Jemu poświęca się tu duzo uwagi,nie wiem dlaczego to taka tajemnica kto nadaje rytm tej stronie,ważne,że sa tu prawdy biblijne więc i poglądy niektore mogą być podobne,przecież wreszcie sami księża zachęcają do czytania Słowa Bożego.
  A kiedy będzie forum?

  Zgodnie z przyjętą formułą tej strony, nie przewidujemy uruchomienia forum. Istnieje wiele forów internetowych o tematyce chrześcijańskiej, gdzie można dyskutować bez ograniczeń.

  Intencja stony jest ok.tlumaczyć,wyjaśniać,niestety autorzy są odlamem świadków j.,coś między ś.j.a adwentystami,wplyw tej teologii jest tu wyrażny,nic więc dziwnego że tlumacząc sprawy wiary sami są jeszcze\”obok królestwa\”.Kochani-skosztujcie i zobaczcie sami,że Jezus żyje.

  1 Kor. 4:3-5 – Lecz co się mnie tyczy, nie ma najmniejszego znaczenia, czy wy mnie sądzić będziecie, czy jakiś inny sąd ludzki, bo nawet ja sam siebie nie sądzę. Albowiem do niczego się nie poczuwam, lecz to mnie jeszcze nie usprawiedliwia, bo tym, który mię sądzi, jest Pan. Przeto nie sądźcie przed czasem, dopóki nie przyjdzie Pan, który ujawni to, co ukryte w ciemności, i objawi zamysły serc; a wtedy każdy otrzyma pochwałę od Boga.

  ale troche jestem rozczarowana ze wypowiedzi gosci sa filtrowane :cry Jesli nie ma w nich wulgaryzmow to o co chodzi? wpadne tu jutro sprawdzic czy jestem na liscie gosci zanim polece te stronke innym zbawionym ludziom! acha a forum naprawde by sie przydalo!

  witam!przypadkowo trafilam na te stronke i poki co podoba mi sie ale smuci ze w Polsce wciaz religie dzieli sie na katolicka i sekty
  od urodzenia jestem chrzescijanka i wkurza mnie ze pod wzgledem wyksztalcenia przemy do przodu ale jesli chodzi o wiedze chrzescijanstwa (bo niby jestesmy takim krajem} wciaz slabiutko…ale ciesze sie ze Biblia jest coraz czesciej czytana osobiscie polecam wydanie brytyjske! niestey coraz trudniej kupic ja w normalnych ksiegarniach

  mam pytanie czy ta strona jest strona Swiadkow Jechowy,poniewaz po przeczytaniu powyzszych artykulow odnosze takie wrazenie.Tak czy tak,dobrze napisane artykuly ,co nie znaczy ze w zupelnosci zgadzam sie w posobie myslenia i rozumowania .nasuwa sie tylko jeden wniosek ..czytajmy Biblie,poglebiajmy swoja wiare..pozdrawiam dana

  Ta strona nie ma nic wspólnego ze Świadkami Jehowy, chociaż niektóre poglądy mogą okazać się zbieżne wyłącznie z powodu tego, że opieramy się na tej samej Biblii. Fakt, że ktoś nie we wszystkim się z nami zgadza jest dla nas zrozumiały. Każdy ma prawo rozumieć zgodnie ze swoim sumieniem.

  Zgadzamy się z twoim wnioskiem: Zachęcamy do czytania Biblii, poznawania Pana Boga oraz pogłębiania naszej wiary.

  Witam, bardzo fajna strona, tak trzymać, jestem z Wami !! Tylko biblia !

  Dobra robota. Brawo za odwagę w głoszeniu prawdziwej ewangelii. Pozdrawiam tego pode mną 🙂 Otwórz serce na Jezusa i odrzuć obłudę. Jeszcze raz… Jestem z Wami całym sercem.

  Wszystko piękne… by było, tylko nie piszecie, kim jesteście -teorie i przewrotny sposób wykorzystywania cytatów z Bibli swiadczą, że jesteście Świadkami Jehowy – Pismo Święte wcale nie potwierdza waszych teorii – najpierw piszecie np. \”Bóg nie jest Bogiem umarłych lecz żywych\” – a potem, że śmierć to unicestwienie – to się zastanówcie, bo wam logiczna bzdura z tego wychidzi…

  W księdze gości nie prowadzimy polemiki. Tylko krótkie wyjaśnie: przynależność do świadków, która często jest nam przypisywana, została już w księdze gości wyjaśniona, natomiast fragment z ew. Mat.22:23-33 i Kaz.9:10 wytłumaczył Pan Jezus.

  Gratuluję! Bardzo budująca strona – daję Wam świadectwo – z prawdziwą Ewangelią! I ja (choć próbowano mnie uczyć inaczej)w Pismie Świętym taką ją dostrzegam – dzisiaj pewne zbawienie dla 'zgromadzenia’ Jezusa z nagrodą w Niebie, a w Jego Tysiącletnim Królestwie szansa zbawienia dla pozostałych ludzi na ziem.
  Pozdrwienia!

  🙂 Stronka bardzo fajna Czytajmy więc Pismo święte Pozdrawiam wspólnote Jana Chrzciciela

  Stronka jest ciekawa, fajnie zrobiona i zawiera dobre (prawdziwe) informacje – to chyba jedyna taka strona wyznawców Boga zgadzających się z Biblią podobnie jak moi współwyznawcy (nie obrażajcie się) ale interpretacja Biblii jest dobra bo literalna – pozdrawiam wszystkich którzy szanują i kochają Biblię.

  Pięknie i w dodatku prawdziwie. To chyba jedyna strona, która głosi Jezusa a nie organizację. Widać od razu, że to nie sekta tylko uczniowie Jezusa 🙂 Tak trzymać.

  Bardzo dobra i ciekawa strona dlatego właśnie, że w swoich naukach trzymacie się Słowa Bożego, nie negujecie wyznania np. ŚJ.a oczekujecie jak rozumię, że sami pojmą błedy swojej organizacji.Tak trzymać.

  Ta strona jest zgodna z Biblią, więc może stąd to podobieństwo do SJ 😉

  Witam! Chciałam stwierzić, iż jest to bardzo fajna stronka, która jest oparta na Biblii ( a chyba o to chodzi:) tylko mam pytanko> bo przedtem w innym komentarzu przeczytałam, że nie macie nic wspólnego z ugrópowaniem Świadków Jehowy…to dlaczego większość się zgadza z ich wierzeniami?

  Wszyscy chrześcijanie wierzący w Jezusa Chrystusa mniej lub bardziej opierają swoje zrozumienie na tej samej Biblii. Stąd może zauważalne podobieństwo do niektórych ugrupowań religijnych. Naszą intencją jest rzetelnie przedstawiać Biblijne nauki według naszej najlepszej umiejętności i wiary, nie mieszając do tego ludzkiej nauki i filozofii, które na przestrzeni wieków, doprowadziły do mnóstwa błędów w zrozumieniu Boskiego planu i Bożych obietnic. Pismo Święte jest dla nas jedynym kryterium oceny poglądów. Nie porównujemy się do innych ugrupowań, w tym do SJ. Rozważny Czytelnik może rozważyć te sprawy w swoim umyśle. 🙂

  Witam serdecznie! Moim zdaniem stronka jest świetna, prawidłowe rozumienie Biblii i przekazywanie tego innym ludziom jest czymś co mi się podoba Mam tylko jedno pytanie bo jeszcze nie dopatrzyłam się na nie odpowiedzi na tej stronce. Jakie jest wasze zdanie na temat uzdrowień, mówienia innymi językami itp. w dzisiejszych czasach? 🙂

  Witam wszystkich!Oczywiście Pan Jezus chce zbawienia dla wszystkich dlatego przyszedl na ziemie w ciele ludzkim, i oddal swe zycie za kazdego z nas na krzyzu Golgoty przelewajac swa swieta krew abysmy przez nią otrzymali przebaczenie grzechow.Ale to od nas zalezy czy skorzystamy z laski jaka okazana zostala przez Chrystusa Jezusa.Bóg chce aby wszyscy zostali zbawieni, ale ze swoimi grzechami nie wejdziemy do nieba! Dlatego musimy poddac sie Ewangelii i pokutowac za swoje grzechy a wtedy Pan Jezus przebaczy je nam i da nowe zycie w wierze w Syna Bozego.Bóg daje nowe zycie tym którzy tego pragnąi daje czyste szaty, oraz sile do swiętego zycia.Dlatego kazdy czlowiek ma szanse zbawienia jesli tylko uwierzy w Jezusa i upamięta sie. Dziekujmy Bogu za Jezusa któremu niech bedzie chwala, czesc i uwielbienie na wieki wieków!!!

  Czytałem jeden z waszych artykułów o kościele i tak sie zastanawiam co miał na mysli Jezus mówiąc do Piotra ze jest skałą na której zbuduje Swój \”kościół\”. W polskim języku słowo kościół z tego co wiem pochodzi od kości biskupów chowanych pod podłogą świątyni, więc co miał na myśli Jezus mówiąc to co Polacy przetłumaczyli słowem kościół. Jaki jest aramejski odpowiednik słowa kościół i czy nie jest to jakaś manipulacja słowna?

  Przydałoby sie FORUM. GDZIE MOZNA BY SIE WYMIENIAC POGLADAMI. wtedy ta strona byłaby żywsza.

  Dziękujemy za sugestię, jednak zgodnie z przyjętą formą tej strony, nie przewidujemy uruchomienia forum.

  Dlaczego w zakładce Pytania i odpowiedzi nie ma opcji „zadaj pytanie” czy coś takiego. A moze jest tylko ja nie widze 😕

  Napisać do nas i zadawać pytania można w zakładce „Kontakt”. Dział „Pytania i odpowiedzi” prezentuje natomiast najczęściej zadawane pytania Czytelników oraz odpowiedzi, które udzieliliśmy.

  Na myśl o zbawieniu przypominam sobie 2 postacie: Św.Piotra i łotra z krzyża. Pierwszy w podbramkowej sytuacji zaparł się Mesjasza, a potem jak już było bezpiecznie, 3x wyznał,że go miłuje. Łotr, jak to łotrzy, całe życie żył źle (zabijał, kradł, gwałcił) i sie doigrał trafiając na krzyż.I co? Chwilę przed śmiercią jednym zdaniem zapewnił sobie zbawienie. Obaj zostali zbawieni. A ten drugi całe życie…co o tym myśleć.

  z cytatu wynika że wszyscy będą zbawieni…może to pomyłka i powinno być że otrzymają szansę zbawienia.Jeżeli tak to nie mam więcej pytań.utrzymuje że nie warto się kłócić a za radę wnikliwego badania pisma dziękuję wam też to polecam:]każdemu właściwie:]ale z troski;)

  „Zobacz również na ankietę: ponad 80% ankietowanych jest zdania że [B]wszyscy[/B]ludzie będą zbawieni.”
  wszyscy?to kogo Jezus odłączy jako kozłów?zwierzęta?ludzie…Może potrzebne mi wnikliwsze badanie Pism…Ale obym się mylił.Chciałbym żeby wszyscy byli zbawieni.A swoją drogą to w tym pokoleniu jest możliwość się jeszcze załapać do tych 44 000?słyszałem że świadków na świecie jest więcej…Może lepiej być w KK?tam przynajmniej jak masz więcej dobrych niź złych uczynków to idziesz do nieba przez czyściec :p Gdzie jest napisane że to jest strona robiona przez Świadków Jehowy?Nie znalazłem nigdzie…ale grafika ładna to fakt-5 za grafikę reszty nie komentuje numerkiem :grin Pozdrawiam Brooklyn i twórców strony 😉 A też fakt że nie ma co się kłócić

  W ankiecie mogą mieć głos wszyscy bez wyjątku. Wyniki ankiet nie są w żaden sposób manipluowane przez redaktorów tej strony. Z tego co widać, to większość odwiedzających jest przekonania, że wszyscy ludzie otrzymają szansę zbawienia, ponieważ Jezus umarł za wszystkich. Nie mamy nic wspólnego z ugurpowaniem Świadków Jehowy. Z pewnością Brookyn by się do nas nie przyznał z racji głoszonych przez nas poglądów 🙂 Racja, nie ma się co kłócić. Polecam wnikliwe, z modlitwą, studiowanie Pisma Świętego.

  Strona ciekawa i potrzebna.Dziękuję autorom za pracę. Proszę o więcej tematów. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

  Wielkie dzięki za tę stronkę. Poza treścią opartą na Piśmie Świętym,rzetelną wiedzą, bardzo podoba i się jej styl: miły, łagodny bez napastliwości i oczerniania innych wyznań. Chciałabym tylko aby zawierały jesze więcej artykułów. Nie wiem też jak mogłabym się zarejestrować-brak informacji. Pozdrawiam całą redakcję stronki, chętnie ją odwiedzam- Jola

  Bardzo nam miło, że treści zawarte na tej stronie są dla Ciebie wartościowe. 🙂

  Staramy się systematycznie dodawać nowe, ciekawe tematy.

  Na tej stronie nie można się zarejestrować, gdyż z naszego punktu widzenia nie ma to sensu. Wszystkie treści są publicznie dostępne w takiej formie jak widać na stronie.

  Mi się bardzo podoba że tu nie ma trójcy, bo jej nigdzie nie ma. Podobnie z czyśćcem 🙂

  Strona bardzo fajna, treści bardzo ciekawe i pożyteczne, przynajmiej dla mnie 🙂 . Oczywiście mam nadzieje, ze to nie koniec pracy nad tą stroną, szkoda, żeby były ona martwa. Jakby nie patrzeć pięknie się zapowiada. Życzę błogosławieństw Bożych.